Search
× Search

Kurzy a školení Lodních novin

Na této stránce jsou zobrazeny pouze přednášky a kurzy Lodních novin, na kterých zbývají volná místa a je možné se na ně registrovat. Nevidíte kurz, který jste si rezervovali? Obsazené kurzy jsou z důvodu přehlednosti stránek skryty, ale samozřejmě platí!

Přihlásit se 14 400,00 Kč Datum a čas události: 13.04.2024 20:00 - 16.04.2024 18:00 Export událost

Umístění události: Marina Tankerkomerc

  • Registrovaných účastníků: 4
  • Počet míst: 4
  • Volná místa: 0
  • Cena (vč. DPH): 14 400,00 Kč
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Třídenní kurz shorthanded jachtingu pro páry

Třídenní kurz shorthanded jachtingu pro páry
Jana Šustrová
/ Kategorie: Kurzy

Plujete na jachtě jen ve dvou, nebo ve dvou a s dětmi? Chcete jachtu bezpečně zvládnout pouze ve dvojici? Chcete se naučit ve dvou trimovat, refovat, dělat obraty, kotvit, přistávat v přístavech a marínách? Připravili jsme kurz pro dvojice, které spolu plují. Jak dělat věci správně? Jaký je správný postup? Jachtu je možné zvládnout ve dvou, nebo dokonce i sólo. Je však nutné znát správné postupy, vše dělat s rozmyslem. Je důležité vědět, že jeden na druhého se mohou spolehnout, znát postupy, vědět, jak druhému pomoci.

To vše je součástí našeho kurzu. Je otevřen pro páry a budeme se na něm věnovat plavbě samotné (obraty, trim, refování), práci s autopilotem, který je pro shorthanded plavbu nezbytností, manévrům v přístavech, ale i výuce správných uzlů. Přístavní manévry a trim plachet však nebudou hlavní náplní a kurz nenahrazuje specializovaná školení.

Kurz proběhne na tříkajutové jachtě v Zadaru a okolí (místo vyplutí bude upřesněno později). Je určen pro 4 účastníky.

Loď: tříkajutová jachta, typ bude upřesněn později.

Místo: Zadar a okolí, typ bude upřesněn později.

Cena: 14 400 Kč včetně DPH. V ceně je pronájem lodě, instruktor, pohonné hmoty, boravišna taxa, úklid lodě, transit log. V ceně nejsou přístavní poplatky, doprava na místo a strava. Posádka zajišťuje stravu i pro kapitána. Ubytování ve dvoulůžkových kajutách.

Výuka: neděle, pondělí, úterý 9-18 hod

Před odjezdem na kurz se pokusíme dát posádky dohromady, aby každá jela na místo jen jedním autem. Případně je možná letecká doprava Praha – Zadar

Počet osob na palubě lodi: 4 + instruktor.

Co s sebou: Jachtařské oblečení a obuv, která nedělá šmouhy

 

 

Vytisknout
235
Identifikátor produktu7Y3j

Kalendář kurzů a školení

Na horu