Search
× Search

Jak se registrovat

Jak se registrovat na stránkách Lodních novin

Vytvoření účtu (registrace) usnadní komunikaci s weby Lodních novin (zejména přihlašování ke kurzům) a budete dostávat náš newsletter. Pro vytvoření účtu, vyplňte formulář (povinné údaje jsou označené hvězdičkou *) a heslo, poté vše uložte kliknutím na REGISTROVAT.

Stanete se registrovaným uživatelem Kurzů a školení Lodních novin. Dostanete email, který informuje o registraci a požádá o potvrzení

Vážený/á Testík Testovač,

Budete přidán/a jako registrovaný uživatel do Kurzy a školení Lodních novin. Přečtěte si následující informace a nezapomeňte uložit tuto zprávu na bezpečném místě pro budoucí použití.

Adresa portálu: akce.lodninoviny.cz
Uživatelské jméno: test@lodninoviny.cz

Pro dokončení a ověření Vaší registrace použijte prosím následující odkaz: https://akce.lodninoviny.cz/default.aspx?ctl=Login&username=test%40lodninoviny.cz&verificationcode=

Děkujeme Vám, vážíme si Vaší důvěry
Kurzy a školení Lodních novin

Po potvrzení registrace se zobrazí vaše jméno vpravo na horní liště Lodních novin.

Při další návštěvě stačí kliknout na horní liště na PŘIHLÁSIT a vyplnit přihlašovací jméno a heslo.

Zapomněli  jste své heslo? Klikněte vpravo na horní liště na kolonku PŘIHLÁSIT a vlevo dole naleznete tlačítko OBNOVIT HESLO, dále postupujte podle návodu.

Jak se přihlásit k události nebo kurzu

Přejete-li se přihlásit do jednotlivého kurzu, nejprve se registrujte (přihlaste). Poté si na www.akce.lodninoviny.cz vyberte kurz. Po jeho otevření se nad cenou kurzu zobrazí oranžové tlačítko PŘIHLÁSIT SE. Klikněte na něj a budete přesměrováni na prodejní stránku kurzu. 

Zde vyplníte jméno účastníka/ů, můžete si přiobjednat doplňkové produkty ke kurzu a potvrdíte nebo doplníte fakturační údaje. Do Poznámky pro prodejce můžete doplnit další požadavky. 

Jeli zobrazeno pole Slevový kupón, a máte ho k dispozici, vyplňte do pole kód a klikněte na tlačítko Použít. Po kliknutí se ihned aplikuje sleva a aktualizuje se celková cena. Jestliže po použití slevového kódu je celková cena 0,- Kč, z formuláře zmizí výběr platební metody a můžete kliknout rovnou na tlačítko Dokončit nákup.

Vyberete platební metodu a po kliknutí na tlačítko Dokončit nákup Vám bude vystavena objednávka, která je ihned odeslána na Váš email a zároveň se zobrazí stránka s platebními instrukcemi kde můžete provést platbu. 

Jakmile obdržíme platbu, ať už nějakou platební bránou nebo převodem, hned Vám systém odešle emailem daňový doklad a odkaz ke stažení poukazu/vstupenky na vybranou událost.

Doplňkové zboží vydáváme v místě konání události.

Pokud máte jakékoli otázky týkající se registrace či přihlášení, prosíme, pište na info@lodninoviny.cz nebo kurzy@lodninoviny.cz

Kalendář kurzů a školení

Na horu