Search
× Search

Kurzy a školení Lodních novin

Na této stránce jsou zobrazeny pouze přednášky a kurzy Lodních novin, na kterých zbývají volná místa a je možné se na ně registrovat. Nevidíte kurz, který jste si rezervovali? Obsazené kurzy jsou z důvodu přehlednosti stránek skryty, ale samozřejmě platí!

Přihlásit se 24 500,00 Kč Datum a čas události: 03.06.2023 17:00 - 10.06.2023 9:00 Export událost
  • Registrovaných účastníků: 6
  • Počet míst: 6
  • Volná místa: 0
  • Cena (vč. DPH): 24 500,00 Kč
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Školící plavba Stockholm - Dalsbruk (Finsko)

Školící plavba Stockholm - Dalsbruk (Finsko)
Jana Šustrová
/ Kategorie: Kurzy

Školící plavba za Dalsbruk (Finsko) -  Stockholm

Na přelom května a června, v době, kdy den téměř nekončí, jsme připravili dvě školící plavby na severu Baltu. Druhá plavba povede ze Stockholmu zpět do finského Dalsbruku. Plavba začne v maríně nedaleko centra Stockholmu blízko muzea lodi Vasa. První částí plavby bude dlouhý úsek bludištěm ostrovů před Stockholmem cestou na otevřené moře. Následovat bude přeplavba na Ålandy a odtud další labyrint, tentokrát nekonečné Turku Archipelago.

Během školící plavby se naučíte navigovat v mimořádně náročných vodách ostrovního labyrintu, budete muset bezpečně rozeznávat kardinální znaky (kterých zde jsou tisíce), vyzkoušíte si plavbu v náročných podmínkách dalekého severu.

Plavba bude o proplétání se ostrovními bludišti, o kotvení v zátokách chráněných borovými háji, o marínách se saunami, o poznávání jachtingu na severu. Může být první příležitostí pro seznámení se s novou a mimořádně zajímavou jachtařskou lokalitou, která svojí krásou může strčit do kapsy mnohá exotická místa. Během jediného týdne uvidíte více ostrovů a ostrůvků, než jste viděli za celý svůj dosavadní jachtařský život.

Plavba vám umožní poznat novou, náročnější, ale mimořádně atraktivní jachtařskou lokalitu.

Termín: 3. - 10.6.2023

Cena: 24 500 Kč

Kurz je určen pro 6 účastníků, spaní ve dvoulůžkových kajutách. 

V ceně: pronájem lodi, transit log, úklid, pohonné hmoty, skiper - školitel, společná doprava taxi marína Dalsbruk - letiště Helsinki

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu (posádka zajišťuje stravu i pro skippera), stání v přístavech během plavby (cena stání na severu je velmi nízká)

 

Vytisknout
207
Identifikátor produktujRXw

Kalendář kurzů a školení

Na horu