Search
× Search

Kurzy a školení Lodních novin

Na této stránce jsou zobrazeny pouze přednášky a kurzy Lodních novin, na kterých zbývají volná místa a je možné se na ně registrovat. Nevidíte kurz, který jste si rezervovali? Obsazené kurzy jsou z důvodu přehlednosti stránek skryty, ale samozřejmě platí!

Přihlásit se 500,00 Kč Datum a čas události: 05.11.2022 20:00 - 23.11.2022 21:30 Export událost
  • Registrovaných účastníků: 30
  • Počet míst: 45
  • Volná místa: 15
  • Cena (vč. DPH): 500,00 Kč
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Route du Rhum, série čtyř online přednášek, Milan Koláček

Route du Rhum, série čtyř online přednášek, Milan Koláček
Jana Šustrová
/ Kategorie: Přednášky

Route du Rhum, série čtyř online přednášek, Milan Koláček

V neděli 6.11. odstartuje sólový závod Route du Rhum. Jachtařské dobrodružství a napínavá regata v jednom. Na start se postaví jachty v kategoriích Ultim (32 metry dlouhé trimarany), Ocean Fifty (15 metrů dlouhé trimarany), IMOCA, Class 40 a amatérské kategorie Rhum Multi a Rhum Mono. Půjde o nejdůležitější sólovou regatu tohoto roku. My budeme spolu s vámi závod sledovat, komentovat a analyzovat. Čtyři přednášky připraví duo Milan Koláček a Daniel Vodička.

První přednáška proběhne v sobotu 5.listopadu od 20:00. Podíváme se na jednotlivé startující, probereme jejich šance, povíme si více o nových jachtách a Milan připraví analýzu počasí a vývoje po startu. Další přednášky proběhnou vždy ve středu 9. listopadu, 16. listopadu a 23. listopadu, vždy od 20:00  Pro přednášky budeme používat aplikaci Zoom Meeting.

Co vše se během přednášek dozvíte?

Každý týden se budeme věnovat analýze situace v závodu za uplynulých 7 dnů. Podíváme se na důležité okamžiky, na klíčové meteorologické prvky, na strategii a taktiku jednotlivých závodníků, na to, co jim vyšlo a co jim naopak mohlo vyjít lépe. Rozebereme technické a zdravotní problémy, které řeší, podíváme se na to, jaké jsou šance situaci zvládnout.

Během přednášek se budeme věnovat zajímavým tématům, jako jsou foily, plachty, autopilot, naklápění kýlu, předpovědi počasí, technické zajímavosti jednotlivých lodí… Ze strany závodníků to bude spánkový management, výživa, únava, psychika… Dále charakteristika jednotlivých míst na trati závodu, nebezpečí, která na závodníky čekají a taktika průjezdu obtížných lokalit.

Určitě zbude čas i na zajímavosti z historie závodu, ale také z historie jednotlivých závodníků. A samozřejmě na vaše vstupy do debaty, otázky a připomínky.

Kde: u vás doma v aplikaci ZOOM

Cena: 500 Kč včetně DPH za každou přednášku

Vytisknout
637
Identifikátor produktuqRk2

Kalendář kurzů a školení

Na horu