Search
× Search

Kurzy a školení Lodních novin

Na této stránce jsou zobrazeny pouze přednášky a kurzy Lodních novin, na kterých zbývají volná místa a je možné se na ně registrovat. Nevidíte kurz, který jste si rezervovali? Obsazené kurzy jsou z důvodu přehlednosti stránek skryty, ale samozřejmě platí!

Přihlásit se 800,00 Kč Datum a čas události: 20.02.2024 17:00 - 21:00 Export událost
  • Registrovaných účastníků: 0
  • Počet míst: 20
  • Volná místa: 20
  • Cena (vč. DPH): 800,00 Kč
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Přednáška o přístavních manévrech - Praha, Císařská louka

Přednáška o přístavních manévrech - Praha, Císařská louka
Jana Šustrová
/ Kategorie: Přednášky

K poškození jachet nejčastěji dochází při manévrech v přístavech a marínách. Chcete-li se v před sezónou v manévrech zdokonalit, přijďte na přednášku Přístavní manévry v Praze.Díky velkému zájmu o přednášky Přístavní manévry, které probíhaly v posledních letech online formou, jsme se rozhodli pro její zopakování.

Přednáška „naživo“ proběhne na Císařské Louce v Praze v úterý 20. února od 17:00 do cca 21:00 na v prvním patře budovy jachtklubu.  Na místě bude zajištěno občerstvení, které je zahrnuto v ceně.

Přednáška je užitečným doplňkem k úspěšné stejnojmenné publikaci, která bude na místě k dispozici za zvýhodněnou cenu. Kniha jednoduchým a atraktivním způsobem vysvětluje základní principy manévrování s jachtami v těsných prostorách přístavů a marín a je vynikajícím pomocníkem na každé plavbě.

Přednáška lehkou formou objasní nezbytné teoretické minimum, bez něhož jsou pohyby lodi nepochopitelné. Představí chování lodí za bezvětří, ve větru, ale i v místech s proudem. Tématem přednášky nebudou jen všem dobře známá stání s mooringy, ale také stále rozšířenější mola finger pier, manévry při zajíždění bokem, přistávání u bójí, či manévry s katamarány. Podíváme se na to, jak bezpečně jachtu vyvázat, ať už u mola, či na bóji. Dáme vám návod, jaké manévry je dobré si s jachtou vyzkoušet a jakým způsobem. Po tomto nácviku se skipper cítí v přístavech mnohem jistější. Při zajíždění do přístavu se tak zbavíte nejistoty a všudypřítomného stresu. 

Přednášejícím bude spoluautor knihy „Přístavní manévry“ a šéfredaktor Lodních novin Daniel Vodička.

Cena: 800 Kč včetně DPH

Termín: 20.2. od 17:00

Kde: Císařská Louka, Praha, budova jachtklubu

Vytisknout
146
Identifikátor produktuqKmq

Kalendář kurzů a školení

Na horu