Search
× Search

Kurzy a školení Lodních novin

Na této stránce jsou zobrazeny pouze přednášky a kurzy Lodních novin, na kterých zbývají volná místa a je možné se na ně registrovat. Nevidíte kurz, který jste si rezervovali? Obsazené kurzy jsou z důvodu přehlednosti stránek skryty, ale samozřejmě platí!

Přihlásit se 24 200,00 Kč Datum a čas události: 18.05.2024 14:00 - 25.05.2024 9:00 Export událost
  • Registrovaných účastníků: 6
  • Počet míst: 6
  • Volná místa: 0
  • Cena (vč. DPH): 24 200,00 Kč
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Plavba Kalymnos (Kos) - Lavrion (Atény) s Jirkou Pacákem

Plavba Kalymnos (Kos) - Lavrion (Atény) s Jirkou Pacákem
Jana Šustrová
/ Kategorie: Kurzy

Plavba Kalymnos (Kos) - Lavrion (Atény) s Jirkou Pacákem

Po úspěšných loňských plavbách se do Egeje vydáváme s Jirkou Pacákem znovu. Přesná trasa se bude ladit na místě dle přání posádky, ale může vypadat například takto Kalymnos, Lipsi, Patmos, Fourni, Ikaria, Delos, Syros, Kythnos … Soustředíme se na ostrovy, které jsou při běžné týdenní charterové plavbě příliš vzdálené, podíváme se do nitra Egeje. Na ostrovech si najdeme chvilku i na půjčení motorky a výlet po okolí. Nalodění posádky proběhne v přístavu Kalymnos na stejnojmenném ostrově. Proč tady a nikoli přímo ve městě Kos? Protože cesta z letiště na Kosu na Kalymnos je rychlejší i s trajektem než cesta do Kosu.

Popluje se na čtyřkajutové jachtě (cca 45 stop, upřesníme později). Start je tedy na Kalymnosu a cílem je přístav Lavrion nedaleko athénského letiště. Během plavby bude posádka rozdělena do tří dvojčlenných hlídek, které se budou při vedení lodě střídat. Procvičíte si vedení lodi při denní i noční plavbě, trim plachet, plánování plavby, najedete si potřebné míle, navštívíte zajímavé (turisty opomíjené) ostrovy, ochutnáte místní speciality, zažijete jedinečnou atmosféru místních taveren, poznáte nové jachtařské lokality.

Trasa plavby bude navržena kapitánem podle vývoje počasí.

Kdy: 18. – 25.5. 2024

Cena: 24200 Kč

Kurz je určen pro 6 účastníků, spaní ve dvoulůžkových kajutách. 

V ceně: pronájem lodi, transit log, úklid, Jirka Pacák, stání poslední noc v přístavu Lavrion.

Cena nezahrnuje: dopravu, stravu (posádka zajišťuje stravu i pro skippera), pohonné hmoty, stání v přístavech během plavby (jak dobře víte, cena stání v řeckých přístavech se limitně blíží nule)

Organizátorem plavby je dlouholetý spolupracovník Lodních novin Jiří Pacák.

Vytisknout
309
Identifikátor produktuy8JP

Kalendář kurzů a školení

Na horu