Search
× Search

Kurzy a školení Lodních novin

Na této stránce jsou zobrazeny pouze přednášky a kurzy Lodních novin, na kterých zbývají volná místa a je možné se na ně registrovat. Nevidíte kurz, který jste si rezervovali? Obsazené kurzy jsou z důvodu přehlednosti stránek skryty, ale samozřejmě platí!

Přihlásit se 15 700,00 Kč Datum a čas události: 23.10.2024 9:00 - 26.10.2024 9:00 Export událost
  • Registrovaných účastníků: 1
  • Počet míst: 8
  • Volná místa: 7
  • Cena (vč. DPH): 15 700,00 Kč
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Kurz nouzových situací na jachtě

Kurz nouzových situací na jachtě
Jana Šustrová
/ Kategorie: Kurzy

Kurz nouzových situací na jachtě

Stalo se vám, že se porouchalo kormidelní zařízení? Že přestal pracovat kotevní vrátek a potřebujete vytáhnout 50 metrů řetězu z 10 metrů hloubky? Už jste zažili opravy na stěžni? Umíte stáhnout poškozené plachty? Vyzkoušeli jste si světlici, nebo pochodeň? Víte, jak vléci loď, jak jí předat lano na vlnách, jak použít vodní kotvu? Jak připravíte loď na bouři, jak uvolníte zaseknuté lano na vinšně, jak doplout na bóji bez motoru. Podobných nouzových situací je celá řada. Na říjen připravujeme kurz, který vás na takové situace připraví, kde si je vyzkoušíte.

Intenzivní kurz nouzových situací je tu pro ty, kteří se chtějí ve svých jachtařských dovednostech posunout o pořádný kus směrem k bezpečnosti. Bude probíhat na tříkajutové jachtě, podobně jako naše další kurzy. Budeme v praxi zkoušet mnohé, o čem jste jen slyšeli, nebo četli. Součástí bude vedle již zmíněného i použití světlic a pochodní, nebo ukázka opravy plachet.

Loď: Bavaria 37 Cruiser (rok výroby 2016).

Místo: Zadar, marína Tankerkomerc

Cena: 15 700 Kč včetně DPH 

Sraz účastníků je ve středu v 8:00 na lodi, číslo kotviště upřesní kapitán. Výuka probíhá od 9 do 18 hod (středa, čtvrtek, pátek). Na lodi je možno setrvat do sobotního rána.

V ceně je pronájem lodě, instruktor, pohonné hmoty, boravišna taxa, úklid lodě, transit log, záchranné a pyrotechnické prostředky. V ceně nejsou přístavní poplatky, doprava na místo a strava. Posádka zajišťuje stravu i pro kapitána.

Doprava na kurz je individuální, ale vzájemně propojíme účastníky, aby bylo možno se domluvit na společné cestě. Případně je možné využít leteckou přepravu Praha-Zadar (Ryanair). 

Počet osob na palubě lodi: 4 + instruktor.

Co s sebou: Jachtařské oblečení a obuv, která nedělá šmouhy

 

 

 

Vytisknout
55
Identifikátor produktuXgmYq

Kategorie

Kalendář kurzů a školení

Na horu