Search
× Search

Registrace uživatele

Vítejte na stránce Registrace Lodních novin!

Vytvoření účtu, neboli registrace, Vám usnadní komunikaci se všemi weby Lodních novin, přihlašování k jednotlivým kurzům, nákup v e-shopu a zároveň budete dostávat náš pravidelný newsletter. Další výhody připravujeme.

Pro zřízení účtu, prosíme, vyplňte níže uvedený formulář. Vypište povinné údaje označené hvězdičkou (*) a heslo, poté vše uložte kliknutím na tlačítko REGISTROVAT.

Tímto se stanete registrovaným uživatelem Kurzů a školení Lodních novin a bude vám zaslán email, který Vás bude informovat o Vaší registraci a požádá Vás o její potvrzení.

Po zdárné registraci se zobrazí Vaše jméno vpravo na horní liště Lodních novin a zároveň Vám na Váš email přijde potvrzení.

Pokud se budete chtít přihlásit k Vašemu účtu při jakékoli další návštěvě, stačí kliknout vpravo na horní liště na pole PŘIHLÁSIT, vyplnit své přihlašovací jméno a heslo.

Podrobný návod naleznete zde: https://akce.lodninoviny.cz/Informace/Jak-se-registrovat.

*Poznámka: Členství na těchto stránkách je ověřeno. Po odeslání informací o účtu obdržíte e-mail obsahující odkaz, který můžete použít k ověření účtu. Všechna pole označená hvězdičkou jsou povinná.(Poznámka: -Registrace může trvat několik vteřin. Po kliknutí na tlačítko Registrace počkejte, dokud systém neodpoví.)

Zadejte platnou e-mailovou adresu.
Zadejte zobrazovaný název.
Zadejte jméno.
Zadejte příjmení.
Zadejte své heslo.
Znovu zadejte heslo pro potvrzení.
Tento údaj je potřeba pro dopravce zboží, kteří domlouvají předání se zákazníkem. Nebo pro snazší komunikaci při účasti na kurzech, připadaně při řešení reklamací. Telefon zadávejte ve tvaru +420 000 000 000, případně bez mezer a bez +.
Zadejte adresu ulice. Např. 123 Hlavní ulice
Zadejte městskou část adresy.
Zadejte PSC.
Vyplňte stát
Vyplňte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR), jinak nemůžete být registrovaným uživatelem Lodních novin.
Na horu