Search
× Search

Kurzy a školení Lodních novin

Na této stránce jsou zobrazeny pouze přednášky a kurzy Lodních novin, na kterých zbývají volná místa a je možné se na ně registrovat. Nevidíte kurz, který jste si rezervovali? Obsazené kurzy jsou z důvodu přehlednosti stránek skryty, ale samozřejmě platí!

Přihlásit se 29 000,00 Kč Datum a čas události: 12.10.2024 15:00 - 26.10.2024 9:00 Export událost
  • Registrovaných účastníků: 6
  • Počet míst: 6
  • Volná místa: 0
  • Cena (vč. DPH): 29 000,00 Kč
K události se mohou přihlásit pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

1000 mil dlouhá plavba pro adepty na B

1000 mil dlouhá plavba pro adepty na B
Jana Šustrová
/ Kategorie: Kurzy

Jste držiteli průkazu kategorie C, chcete Béčko, ale chybí vám praxe? Nebo jen chcete zažít dlouhou plavbu na otevřeném moři? Připravili jsme pro vás podzimní čtrnáctidenní plavbu, při které je cílem uplout rovných 1000 mil (a možná i o něco více). Zažijete atmosféru offshore plavby a z Chorvatska doplujete přes Itálii do Řecka. Možná až na Kefalonii. A pak zase zpět. Dvoutýdenní offshore plavba může být pro vás skvělým testem před dalšími, ještě delšími a náročnějšími plavbami. Na palubě bude 6 osob a zkušený kapitán. Předběžný plán, který samozřejmě může změnit počasí, je Šibenik, Vis, Otranto, Argostoli (Kefalonia), Lefkas, Paxos, Korfu, Boka Kotorská a zase Šibenik.

Zkušený kapitán rozdělí posádku do hlídek, popluje se ve dne i v noci, získáte praxi, která vám chybí, zažijete přípravu na plavbu, plánování, zásobování, práci s předpovědí počasí, plachty, COLREG v praxi ve dne i v noci, navštívíte zajímavá místa. Na závěr obdržíte potvrzení o absolvované praxi. Následně si u nás můžete udělat kurz na B, který plánujeme na začátek listopadu.

Popluje se na jachtě Bavaria 46 Cruiser.

 Cena:  29000 Kč s DPH

 Start: Šibenik, marina Mandalina, 12. října 2024 v 15:00

Cíl: Šibenik, marina Mandalina, 26. října 2024 v 09:00

V ceně je pronájem lodě, instruktor, boravišna taxa, lůžkoviny, úklid lodě, transit log. V ceně nejsou přístavní poplatky, doprava na místo a strava. Posádka zajišťuje stravu i pro kapitána.

Doprava na místo je individuální, ale vzájemně propojíme účastníky, aby bylo možno se domluvit na společné cestě. Případně je možné využít leteckou přepravu Praha-Zadar (Ryanair). 

Počet osob na palubě lodi: 6 + skipper.

Co s sebou: Jachtařské oblečení, obuv, která nedělá šmouhy, teplé oblečení na chladné a vlhké počasí.

Vytisknout
582
Identifikátor produktukKbya

Kalendář kurzů a školení

Na horu